Ogrodzenia panelowe

Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowych paneli zgrzewanych ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Panele posiadają szerokość 250cm i różne wysokości mieszące się w przedziale od 80cm do 250cm. Wymiary oczek to: 50x200mm. Panele wykonane są z drutu o średnicy 4mm lub 5mm, który zapewnia optymalną sztywność i stabilność ogrodzenia.

System zabezpieczeń antykorozyjnych DUALTECH stosowany w naszej firmie znacznie przedłuża żywotność produktu. Podwójnie zabezpieczenie stali przed korozją pozwala cieszyć się nienagannym widokiem ogrodzenia przez wiele lat.

W pierwszej fazie produkt jest oczyszczany z wszelkich odprysków i niedoskonałości, następnie zostaje wytrawiony w roztworach kwasowych, po to by później zanurzono go w kąpieli cynkowej w temperaturze 440°-470°C. W takich warunkach cynk osiada na zewnętrznych i wewnętrznych powierzchniach profili, tworząc jedno z najlepszych i najtrwalszych zabezpieczeń i antykorozyjnych. W kolejnym etapie materiał zostaje poddany obróbce mechanicznej, czyli ponownemu czyszczeniu. Dzięki tej operacji powierzchnia zostaje umyta i  odtłuszczona; następnie przy pomocy aplikatorów elektrostatycznych nanoszona jest warstwa farby proszkowanej, która wygrzewa jest w temperaturze 180°200°C. Po wykonanej polimeryzacji produkt finalnie jest gotowy do użytkowania.