Baran – Nasza firma

Firma BARAN-Systemy Ogrodzeniowe jest wiodącym od lat producentem ogrodzeń w Małopolsce. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą: paneli, bram, furtek oraz siatek ogrodzeniowych.

Zastosowanie nowoczesnych automatów produkcyjnych oraz wykwalifikowana kadra daje nam dużą przewagę nad produktami konkurencji pod względem cenowym, jakościowym, a także czasowym – zamówienia realizowane są sprawnie i efektywnie.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy jednym z największych producentów siatek ogrodzeniowych w kraju. Posiadamy własne w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, umożliwiające: powlekanie drutu warstwą PCV, zaplatanie siatek, zgrzewanie paneli ogrodzeniowych. Dysponujemy dobrze wyposażoną spawalnią, realizującą nawet najbardziej wymagające projekty. Od kilku lat sukcesywnie powiększamy obszar naszej działalności o nowe technologie i asortyment.

REALANA GRUBOSĆ MATERIAŁU
W odróżnieniu od większości konkurencyjnych firm, podawane przez nas wymiary zawsze dotyczą realnej grubości materiałów
rewolucyjna technologia dualtech
W procesie DUALTECH, stal poddawana jest szeregom działań, które mają na celu wydłużenie żywotności produktu.
NOWOCZESNE WZORNICTWO
Nasze produkty to nowoczesne wzornictwo, wpisujące się w najnowsze trendy
WYSOKA JAKOSĆ MATERIAŁÓW
Wszystkie używane przez nas półprodukty odznaczają się wysoką jakością i dostarczane są przez renomowane firmy
ZABEZPIECZENIE PRZEZ POWLEKANIE
Dzięki własnej linii powlekania, gwarantujemy wysoka jakość naszych siatek ogrodz. odpornych na warunki atmosferyczne

Nasze produkty są solidnie wykonane, dopracowane w każdym detalu, designerskie i zawsze dostępne dla Inwestorów. Dużą uwagę przywiązujemy do nowoczesnego wyglądu, aktualnych trendów i estetyki oferowanego asortymentu, dlatego nasze ogrodzenia wyróżniają się na tle innych innowacyjnością.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria niezbędne przy budowie ogrodzenia. Jest to kompleksowy i praktyczny system, który ułatwia i przyspiesza pracę. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz dowozimy towar na miejsce. Służymy fachową poradą w doborze właściwego ogrodzenia oraz oferujemy jego bezpłatną wyceną.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta. Postaramy się udzielić Państwu wszelkich potrzebnych informacji  a nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji.

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy oddzielne infolinie, dzieląc je na sprzeda hurtową i detaliczną. Szczegółowe godziny pracy oraz dostępności handlowców znajdziecie Państwo  w zakładce kontakt.